Lubelska Karta Turysty to atrakcyjny pakiet pełen zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki a także restauracji i hoteli oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić wybór i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego turysty, Lubelska Karta Turysty dostępna jest w kilku opcjach: 24 i 72 godzinna w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez.

Co się zyskuje kupując Lubelską Kartę Turysty?

Zniżki – turysta zaoszczędzi pieniądze idąc do muzeum, restauracji, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją, można do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami (w Lublinie mówi się trajtkami). Dzięki Karcie turysta zapłaci ponad 50 proc. mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno!

Komfort zwiedzania – w Lublinie jest naprawdę dużo miejsc do zobaczenia ale najpierw trzeba do nich trafić a następnie za nie zapłacić. Kupując Lubelską Kartą Turysty wstęp do większości muzeów Lublina jest bezpłatny. Ponadto turysta nie straci czasu i nerwów stojąc w kolejkach do kasy. Dzięki Karcie Turysty można trafić też do miejsc, które często są niezauważane przez turystów, a które są naprawdę warte uwagi. Przy zakupie Lubelskiej Karty Turysty turysta otrzyma książeczkę z opisem miejsc, do których będzie miał zniżkę a także darmowy plan centrum Lublina. Dostanierównież dedykowaną Karcie, pasjonującą grę miejską.

Pamiątkę z Lublina – można sprawić niebanalny prezent i podarować Kartę Turysty bliskiej osobie, która planuje właśnie wyjazd do Lublina. Lubelska Karta Turysty to również naprawdę ładny, solidnie wykonany gadżet. Jeżeli ktoś zbierapamiątki z podróży, Kartę Turysty, po wykorzystaniu, można zawiesić na lodówkę przy pomocy specjalnego magnesu, który otrzymuje się przy zakupie.

W naszej restauracji z Lubelską Kartą Turysty zyskujecie aż 15% rabatu!