Kochani,
Z przykrością informujemy, iż dniem 31 października Restauracja 16 Stołów kończy swoją działalność.
Dziękujemy za te magiczne, wspólne kulinarne emocje! Za wspólnie spędzony czas, za każdy wyserwowany talerz, za każdą wspólną filiżankę kawy i wspólnie wzniesiony toast w ważnych dla Was momentach życia!

#DrodzyGoście
Dziękujemy za każdy Wasz uśmiech, ciepłe słowo, dobry gest, Waszą obecność, mile spędzone popołudnia i wieczory… Za dzielenie z nami niejednokrotnie najważniejszych chwil Waszego życia!
Gotować dla Was to był wielki zaszczyt!

#DrodzyKoledzy #DrogieKoleżanki
Dziękujemy z całego serca naszemu całemu Zespołowi! Za każdy wspólny dzień, każdą wspólną godzinę i minutę spędzoną na wspólnym gotowaniu, przyrządzaniu, szykowaniu, serwowaniu, sprzątaniu niejednokrotnie w ogromnym pośpiechu, stresie i szalonym pędzie. Za wspólny czas przed i po pracy, za rozmowy do rana, za Waszą miłość do sztuki kulinarnej, za Wasze oddanie, zaangażowanie i gotowość do działania każdego dnia od poniedziałku do niedzieli!
Za wspólne tworzenie restauracji 16 Stołów każdego dnia!
Gotować z Wami to był zaszczyt! Pracować z Wami to był zaszczyt!

#DrodzyPartnerzy
Ogromnie dziękujemy również wszystkim naszym partnerom biznesowym za ogrom wsparcia jakim obdarzali nas każdego dnia przy tworzeniu restauracji. Za Wasze cenne wskazówki, spotkania, rozmowy, wspólne eventy, wyjazdy, szkolenia. Za słowa otuchy, Waszą gotowość do działania, wsparcie marketingowe…
Tworzyć z Wami to był zaszczyt!
Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu spotkać się możemy przy wspólnym stole w naszej siostrzanej restauracji
Chapter One by Piotr Kwiatosz
w Lublinie przy Rynku 14
Przy okazji biorąc pod uwagę niezwykle ciężką sytuację w jakiej znajduje się lubelska i nie tylko lubelska gastronomia zachęcamy Was Kochani do wspierania gastronomii w każdy możliwy sposób!

#Odwiedzaj #Wspieraj #Zamawiaj na miejscu i na wynos! Pamiętajcie my również tworzymy miejsca pracy!

Przyłączcie się koniecznie do wspólnej akcji lubelskich restauratorów i Turystyczny Lublin pod hasłem RATUjemy GASTRO w Lublinie! Wszystkim życzmy przede wszystkim #ZDROWIA
Dbajcie o siebie nawzajem i mamy nadzieję do zobaczenia przy stole!

#Dziękujemy
Zespół Restauracji 16 Stołów