„Być kobietą, być kobietą
– marzę ciągle będąc dzieckiem,
być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie…
Być kobietą, być kobietą – oszukiwać, dręczyć, zdradzać
nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać…”
tak niegdyś na wielkich scenach śpiewała Alicja Majewska, demonstrując siłę, wartość oraz znaczenie kobiecości.

Kobieta bowiem na każdym etapie ewolucji człowieka odgrywała i odgrywa znaczące role. Kobieta – przede wszystkim mama, siostra, żona, narzeczona, babcia, koleżanka lub przyjaciółka. Bez względu na jej życiową rolę to przedstawicielka płci pięknej, często tak bardzo niedoceniana.

8 Marca to jedyny, tak wyjątkowy dzień w naszym kalendarzu, który całkowicie poświęcony jest Paniom. To dzień w którym każda z Pań powinna poczuć się szczególnie wyróżniona i doceniona. Święto Kobiet bowiem to idealna okazja być obdarować Panie kwiatami i podarować coś co Panowie macie najcenniejsze… wspólny czas przy kawie, obiedzie lub kolacji. Drogie Panie, to również dobra okazja by spędzić miły „babski wieczór” we własnym gronie przyjaciółek, mam lub babć…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno Pań jak i Panów już dziś prezentujemy czterodaniowe menu przygotowane właśnie z myślą o płci pięknej. Lekkie, kolorowe, bezpieczne dla utrzymania linii, pełne smaków i aromatów:) W dodatkowej opcji również z selekcją alkoholi:)

A w dniu 8 Marca Szef Piotr Kwiatosz dla każdej Pań, która skorzysta z naszego specjalnego menu przygotował słodki, subtelny i kwiatowy upominek, który wręczymy na koniec obiadu lub kolacji na pamiątkę wspólnego celebrowania Dnia Kobiet w Restauracji 16 Stołów.

 

Serdecznie zapraszamy!:)

 Rezerwacje stolików: 81 534 30 40, 785 272 860
e-mail: biuro@16stolow.pl
Szczegóły na www.16stolow.pl